Hakkımızda
——
Hakkımızda
——

Raycus Türkiye Fiber Lazer Teknolojileri araştırma, geliştirme ve yüksek güçlü fiber lazerler ve çekirdek cihazlar ve Çin'de küresel etkisi ile en büyük fiber lazer Ar-Ge ve üretim üssü yapan ilk Çinli kuruluştur.

Wuhan Raycus ; uluslararası bir birinci sınıf fiber lazer ve anahtar cihaz araştırması ve Bin Yetenek Planında listelenen üç uzman ve uluslararası lider patentli teknolojilerin birçoğunu içeren geliştirme ; ekibine sahiptir. Sektörde ; pek çok ilke yaratmıştır. ; Şirket ilk 10W darbe fiber lazeri, ilk 25W darbe fiber lazeri, ilk ; 100W sürekli ; fiber lazeri, ilk 1.000W sürekli fiber lazeri, İlk 4000W sürekli fiber lazer ürünü ve Çin'de ilk 6000W sürekli ; fiber lazer ; ürün ; Mart 2013'te Çin’in, dünyada 10.000W fiber lazerin temel teknolojilerine hakim olması için ikinci ülke olan ; Çin’in ikinci ve 10kW endüstri düzeyinde fiber lazerini geliştirdi. 2007 yılında kuruluşundan bu yana Wuhan Raycus, iki seri ürün, 10W-100W darbe fiber lazer ; ve 200W-10000W sürekli fiber lazerlerin sanayileşmesini gerçekleştirmiştir. 30.000 darbeli fiber lazer ve 10.000 sürekli fiber lazer ; orta ve yüksek güç üretebilir. Şirket tarafından üretilen iber lazerler ; iç pazar payının% 30'unu oluşturmaktadır Asya, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve diğer bölgelere ihraç edilmektedir.


Wuhan Raycus, Ulusal Bilim ve Teknoloji Destek Programı, Özel Ulusal Anahtar Projeleri, Özel Ulusal Anahtar Enstrüman Projeleri, Ulusal Yüksek Teknoloji AR-GE Programı (863 Programı) ve diğer projelerin araştırmalarına öncülük etmiştir. Şimdiye kadar, şirketin beş başarısı il ve bakanlık düzeyinde ; değerlendirmeyi geçti ve iki başarı Hubei Bilim ve Teknoloji İlerleme'nin ilk ödüllerini kazandı. 2010 yılında ; başarıyla tamamladı ; ISO ; 9001: 2008 Kalite ; Yönetim ; Sistem sertifikası ; ve CE sertifikası ; ve ürünlerinin birçoğu yeni ulusal anahtar ürünler ve Hubei İl Ünlü ; Ürünleri olarak listelenmiştir. 2012 yılında ; şirketi “Ulusal Meşale Programı'nın Anahtar Yüksek Teknoloji İşletmeleri ;” den biri olarak seçilmiştir. ; 2013 yılında, Hubei Eyaleti Fiber Lazerler Mühendislik Araştırma Merkezi olarak çalışacağı kabul edilmiştir. Hubei Eyaleti Yüksek Güçlü Lazer Ekipman Mühendisliği ; Teknoloji ; Araştırma Merkezi ve Yüksek Güçlü Lazer Ekipman Mühendisliği Teknolojisi Doktora Sonrası Araştırma Merkezi. 2014 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Kilit Alanlarda Ulusal İnovasyon Takımları” ndan biri seçildi ; 2015 yılında ; ; şirketin Ulusal ve Yerel ; Ortak Fiber Lazer Teknoloji Mühendisliği Araştırma Merkezi ; olarak çalışacağı ; onaylandı ; ve aynı yıl fiber lazer endüstrisi için bir Çin standardı ; (2012-2028T -JB) ; resmi olarak ; piyasaya sürüldü. Wuhan Raycus’un endüstri etkisi ve başarıları, devletin ve endüstrinin dikkatini çekti ; ; Genel Sekreter Xi Jinping ve diğer parti ve devlet liderleri Raycus tarafından yüksek güçte fiber lazer Ar-Ge ve sanayileşme 'deki başarıları hakkında yapılan raporları dinlediler ve ; Raycus'un başarılarını büyük ölçüde doğruladılar. ;


Wuhan Raycus her zaman “yurtiçi üs ve uluslararası genişleme” pazar stratejisine ve “kararlılıkla ilerlemek ve ; bilimsel ve teknolojik olarak yenilik yapmak ;” kurumsal ruhuna bağlı kalmıştır. Ar-Ge'yi ve her türlü ; endüstriyel işleme ; misyonumuz olarak ; çeşitlendirilmiş yüksek kaliteli yüksek güçlü fiber lazer ürünlerinin üretimini alarak, ; Çin yüksek güçlü fiber lazer geliştirme liderliğini sürdürmeye ve yaratmaya çalışıyoruz. bir Çin fiber lazer ; marka ; ve dünya standartlarında bir ; fiber lazer üreticisi haline. ;

Tarihimiz
——


Mr. Yan Dapeng lazerin küresel düzenini; endüstriyi değiştirdi: Ulusal çıkarlar, hayallerin ve lazer yeniliklerinin peşindedir.

1996'dan 2006'ya, 2016'ya kadar, Yan Dapeng yirmi yıl yaşadı. Görünüşte basit figürler ve zaman değişimi derin sevgisi, sonsuz hisleri ve yorulmak bilmeyen sömürü ve özveri ile doluydu. Muhabirlerle karşı karşıya olan Yan Dapeng, “bir on yıl doğru gitme kararımı kanıtladı, diğeri ise geri dönme doğru kararımı kanıtladı. Bu yeterli.

Anavatanımıza her zaman derinden utanıyorum.

Çin Optik Vadisi, Wuhan. Yan Dapeng'in başkan yardımcısı ve baş mühendis olarak hizmet verdiği Raycus'da “Ulusal çıkarlar yüce” ifadesi etkileyici bir şekilde durmaktadır. Yan Dapeng'in bu cümleyi şirketin temel değeri olarak almasının nedeni sıradan değil. “Anavatanımıza her zaman derinden utanıyorum.

1996 yılında, Bay Yan Dapeng 40 yaşlarındaydı, kariyerinde başarılıydı ve Doğu Çin Mühendislik Koleji'nde (şimdi Nanjing Bilim ve Teknoloji Üniversitesi) profesör olarak görev yaptı. Bu sene rüya gören kişi daha fazla çalışma için Amerika'ya gönderildi.

O zaman, fiber lazer Amerika'da 'filizleniyordu ve Çin'de nadiren biliniyordu. Bu fiber lazer, lazer enerjisini insan saçı kadar ince bir fiber aracılığıyla serbest bırakır ve iletişim, tıbbi, kimyasal, ulusal savunma ve diğer alanlarda yaygın olarak uygulanabilir. Enerji dönüşüm verimliliği, geleneksel lazere göre% 20 daha yüksektir. Lazer daha az güç tüketimi, küçük boyut, gürültü ve kirlilik içermez. Bay Yan Dapeng geniş gelişme beklentisini gördü ve araştırmaya başladı.

Bir yıllık çalışma süresi yakında sona erdi. Geri dönün ya da dönmeyin? O zaman, duygu ve akılla kapılmıştı. Tekniklerini incelemek için, düşündükten sonra Amerika'da okumaya devam etmeye karar verdi.

Çabalarını hiçbir zaman gevşetmeyen Bay Yan Dapeng daha fazla gergin hissetti.”

Yakında, Bay Yan Dapeng fiber lazer endüstrisinde seçkin bir kişi oldu, Amerikan Üstün Yetenek Programı tarafından 'tercih edildi' ve yeşil bir kart aldı. Araştırma ve geliştirmede Amerika'da yer aldığı ürünü Çin'e yüksek bir fiyata ihraç ettiğinde çok üzülmüştü. Sonra 51 yaşında Bay Yan Dapeng kararlı bir şekilde istifa etti ve öncü çalışmaları için Çin'e geri döndü.

Ulusal çıkarlar yüce ”; ağır görevlerini ve derin sevgisini yansıtır

“Çin in fiber lazer sanayi zinciri.”

2006 yılında Yan Dapeng, Wuhan'a denizaşırı en üst düzey bir yetenek heyeti ile geldi ve ; quot; “Çin'de Denizaşırı Çin Öncü ve Kalkınma Konferansı” na katıldı. O zaman, yerli lider lazer şirketi ; HGTECH lider bir kişi arıyordu. Hızlı bir şekilde ortak oldular ve yakında ilk Çinli fiber lazer üreticisi –Raycus'u kurdu. O zamandan beri Yan Dapeng, lazer endüstrisinin küresel düzenini değiştirmektedir.

Uzun zamandır, yabancı teknoloji tıkanması ve 'fiyat tekeli, çekirdek yerli lazer teknolojisi' ve 'bileşenler her zaman ; laboratuvar aşamasındaydı. ; Raycus ; çekirdek teknolojisinde uzmanlaşmasına rağmen, ürünleri yüksek ; ve ; Çin'deki tam bir endüstriyel zincir eksikliğinden dolayı rekabet edebilirlik eksikliği.

Yerli fiber lazerin sağlam durmasını ve dünya rekabetine karışmasını sağlamak için, “Çin halkının sahip olduğu endüstriyel bir fiber lazer sanayi zinciri zinciri” yaratmalıyız; bu, Yan Dapeng'in gizlice yaptığı zaman Amerika'daydı. Bu amaçla, teknolojiyi öğretmek için dolaştı ve işletmelere sürekli olarak teknik olarak inovasyon yaptı ve “ortak etkiler” üretmesi için “endüstriyi yönetti”. Son olarak,% 100 yerli fiber lazer sanayi zinciri tamamlandı.

Bu, fiber lazer alanındaki yabancı şirketlerin tekelini kırdı 've' ayrıca doğrudan% 60 veya daha fazla düşüşle ithal ürünlerin fiyatını düşürdü. Geçmişte, Amerika 20W nabız lazerini '150.000 yuan' fiyatına markalamak için sattı ve şimdi Raycus 12.000 yuan'ın fiyatında satıyor ve ürün performansı yabancı ürünlerle rekabet edebilir. 2013 yılında, Çin'in ilk yüksek güçlü fiber lazeri, Çin'in endüstriyel gelişiminde önemli bir kilometre taşı olan ve Çin'in bağımsız fiber lazer araştırma ve geliştirme yeteneklerinin dünya standartlarına ulaştığını gösteren Raycus'da geliştirildi. Aynı zamanda, bir fiber lazer üreticisi olarak Raycus, üretim seviyesinde ikinci, üretimde dünya ölçeğinde üçüncü sırada yer almış ve Amerika ve Almanya dahil 20'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir. doğrudan ekonomik yararların bu yıl 500 milyon yuan'ın üzerinde olması bekleniyor.

Şimdi Amerika hala 1000W'ın üzerindeki yüksek güçlü fiber lazerlerin ihracatına "ambargo" yatıyor; Çin'e, ancak 10.000 W veya üstü yüksek güçlü fiber lazerler üretebiliriz. ; Yukarı yönlü endüstriyel zincirin entegrasyonu ile istediğimiz gibi yapma kapasitesine sahibiz. ”; Mr. Dedi Yan Dapeng gururla.

Geniş arazide, her yerde bir taahhüt aşaması kurulabilir.

Çin'e döndüğünden bu yana, bilim ve teknoloji destek programları ve büyük projeler ona sürekli bir akış gibi geldi. Devlet tarafından verilen ağır görevler için, Bay Yan Dapeng, devletin onun gibi geri dönenlere 'tam güven ve ateşli umudunu' yansıttığını düşünmektedir. Alma materyali 'nin daha fazla çalışma için yurtdışına gönderilmesine saygı duyan öğretmenler de' doyurucu olumlamalarını 'verir.

Bay Yan Dapeng, fiber lazer üretiminin ekip çalışması gerektirdiğini biliyor. Ekibi genişletmek ve yetenekleri çekmek için, her zaman tavsiyede bulundu diğerleri kendi deneyimlerini kullanarak, “Geniş arazide, her yerde bir taahhüt aşaması oluşturulabilir.

Bay Yan Dapeng HGTECH ile işbirliği yaptığı için Xu Jinlin ve Xiao Liming gibi dünya çapında birçok yetenek, takıma art arda katıldı ve doktora derecesine sahip birçok genç, Bay Yan Dapeng'e gitmek için Wuhan'a geldi. en ileri teknolojileri öğrenecek. O anda sektörde “Yan Dapeng etkisi” ortaya çıktı.

Bay Yan Dapeng HGTECH ile işbirliği yaptığı için Xu Jinlin ve Xiao Liming gibi dünya çapında birçok yetenek, takıma art arda katıldı ve doktora derecesine sahip birçok genç, Bay Yan Dapeng'e gitmek için Wuhan'a geldi. en ileri teknolojileri öğrenecek. O anda sektörde “Yan Dapeng etkisi” ortaya çıktı.

3D lazer yazıcı yükselişte, ancak ana bileşeni - lazer ; - hala hala yabancı ürünlere dayanıyor. Bay Yan Dapeng çabalarını zayıflatmaya cesaret edemez. Yerli lazeri 3D yazıcıda kullanmak ve “üretim gücüne” daha iyi hizmet vermek onun ve yerli lazer işletmelerinin zorunlu görevi olduğunu söyledi..

Onur ve Sertifikalar
——
 • Onur
 • Sertifikalar
İletişim
——

PARTNERLERİMİZ

 • Germany

  Innotech Laser GmbH

  Add:;Talstr.55 | 42697 Solingen (Germany)

  Tel:;+49;212 642 319-96

  Fax: +49;212 642 319-94

  E-mail:;info@innotech-laser.de

  Website: www.innotech-laser.de

 • Italy

  Products: 10W-100W pulsed laser only

  Optoprim Srl

  Add: Via Rota 37, 20900 Monza, Italy

  Tel:;+39 039 834977

  E-mail: info@optoprim.lt

  Website: www.optoprim.it

 • Korea

  EUROVISION Co.,LTD.

  Add: #313, Gunpo IT Valley, 543 Beongi, Dangjung-Dong, Gunpo-Si, Gyeongggi-Do,Korea(435-833)

  Tel: +82 31 452 9860

  Fax: +82 31 452 9862

  Mobile: +82 10 4754 3767

  E-mail: sbhan@eurovision.co.kr

  Website: www.eurovision.co.kr

 • Taiwan (中国台湾)

  Veego Corporation;; (維佳科技股份有限公司)

  Add:; No.192, WenShin S.10th Rd.,South Dist.,Taichung City 402,Taiwan,R.O.C.

  Tel: +886 4 22603233

  FAX: +886 4 22608167

  E-mail: chester@veego.com.tw

  Website: www.veego.com.tweiming713

  ;

 • Japan,Kantum

  Kantum Electronics Co.,Ltd.

  4666 Ikebe-cho Tsuzuki-ku 

  Yokohama-city Kanagawa 224-0053 JAPAN

  tel:+81-45-345-0002

  fax:+81-45-345-0012

  mobile:+81-90-1773-1197

  Website: www.kantum.co.jp

 • Russia VOSTEK

  VOSTKE LTD

  Add: 127247, Moscow, Dmitrovskoe shosse 100 k2 office 425

  Tel: +7 800 444 0884

  Mobile: +7 925 625 5160

  Email: info@vosteklaser.ru

  Website: www.vosteklaser.ru

  ;

 • Turkey, REFERANS LAZER

  REFERANS LAZER SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

  Add: ZUHURATBABA MAHALLESİ ZUHURATBABA CADDESİ NO:30 D:4 BAKIRKÖY/İSTANBUL

  Tel : +90 532 481 0850

  Website: www.referanslazer.com

  E-mail:info@referanslazer.com