ARGE Kapasitesi

ARGE Ekibi

Wuhan Raycus Fiber Lazer Teknolojileri Holding Co, Ltd Wuhan Doğu Gölü Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi 2007 yılında kurulmuştur. Raycus çekirdek Ar-Ge ekibi 80’den fazla optik ve elektromekanik doktor ve ustalar “Bin Yetenekler Programı üç uzman lider oluşur”.

Ulusal “Bin Yetenek Programı” nın üç uzmanının liderliğinde Raycus Ar-Ge ekibi, 10W-100W puls lazeri ve 100W-1.000W sürekli fiber lazer serisi ürünün Ar-Ge ve seri üretimini art arda tamamlayarak Özel Ulusal Anahtar Projeleri üstlenmiştir. Ulusal 863 Programı ve Ulusal Bilimsel Teknik Destek Programı. Mart 2016’ya kadar, şirketin, 60 yetkili patent de dahil olmak üzere, tamamen onaylanmış veya onaylanmış 130 patenti vardı. Şirketin önderliğinde geliştirilen Çin fiber lazer endüstrisi standardı Haziran 2016’dan bu yana resmi olarak uygulanmaktadır. Wuhan Raycus ayrıca Ulusal Bilim ve Teknoloji Destek Programı, Özel Ulusal Anahtar Projeler, Ulusal Yüksek Teknoloji Ar-Ge Programı araştırmalarını da üstlenmiştir. (863 Programı) ve diğer bazı ulusal projeler, Hubei Eyaleti Bilim ve Teknoloji Departmanı tarafından düzenlenen uzman değerlendirmesini geçen beş başarı ve Hubei Eyaleti Bilimsel ve Teknolojik İlerleme’nin ilk ödüllerini kazanan iki başarı ile.

Şirket, 2011 yılında Danıştay tarafından “Kilit Denizaşırı Çin Girişimcilik Ekibi” nden biri olarak seçilmiştir. 2012 yılında “Ulusal Meşale Programının kilit yüksek teknoloji işletmelerinden” biri olarak seçilmiştir. 2013 yılında onaylanmıştır. şirket Kurumsal Doktora Sonrası Bilimsel Araştırma İş İstasyonu olarak çalışacaktı. 2014 yılında “Anahtar Alanlarda Ulusal İnovasyon Takımları” ndan biri ve Hubei Eyaleti’nin “Yüz Yetenek Programı” takımı olarak seçilmiştir. 2015 yılında şirketin Ulusal ve Yerel Ortak Fiber Lazer Teknoloji Mühendisliği Araştırması olarak çalışması onaylanmıştır.

Patentlerimiz

Bilimsel Başarılarımız

ARGE Platformu